Actueel weer Wagenborgen
Laatste update: 2026-05-11 om 17:30 uur
| Temperatuur | 9.1 °C |
| Neerslag | 0.1 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 15.6 km/u uit W |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1002.6 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 24.5 km/u om 15:22 u |
| Minimum temp. | 5.3 °C om 05:53 u |
| Maximum temp. | 11.5 °C om 15:55 u |
| Windchill | 6.7 °C |
| Hitte index | 9.1 °C |
| Dauwpunt | 1.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | 93.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:40 u |
| Zon onder | 21:19 u |